İHTİYACINIZ OLAN

HER ŞEY İÇİNİZDE 

ZATEN MEVCUT... 

YOUNİTY TÜRKİYE – Biz Kimiz?

Yıllarca dünyanın dört bir yanında başarılı bir şekilde kişisel gelişim ve ruhanilik üzerine etkinlikler düzenledikten sonra Younity’nin kurucusu Pablo Sütterlin, bu alandaki etkinliklere ve kurslara dünyada olabildiğince çok insanın erişebilme vizyonunu bir meditasyon esnasında gördü. Açılışından kısa bir süre sonra Younity Avrupa’nın 1 numaralı kişisel gelişim ve ruhanilik eğitim platformu haline geldi.

Dünya çapında, Brezilya’dan Arap Dünyası’na, Türkiye’den Avrupa’ya birçok ülkede başarılı bir şekilde kurslar yayındık. Daha da fazla ülkelere bu hayat değiştiren kurslara erişim sağlamak için sıkıca çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

İdare işlerimizi İsviçre’deki ana ofisimizden yönetiyoruz. Kursları açtığımız her ülkede, Türkiye dahil, uydu şubeler kurduk.

Younity Türkiye ekibimiz Türkiye’nin dört bir yanında yaşıyor ve bize platformumuzu Türkiye’ye uyarlamada, çevirilerde, seslendirmelerde ve müşteri destek hizmetlerinde destek sunuyorlar. Sizde Türkiye ekibimize katılmak isterseniz CV ve ön yazınızı turkiye@younity.one adresine yollayabilirsiniz.

ŞİFA Zirvesi Nedir?

Sağlık ve Şifa alanında dünyanın en iyi uzmanlarının sunduğu en büyük online kongredir!

Bu kongrede hastalığın kendisini semptom olarak görmeye başlarız  ve sağlık ve Şifa anlayışımızı daha da derinleştiririz. 

Şifa alanında hep beraber yeni bir farkındalık yaratıyoruz!

Pablo Sütterlin

YOUNITY 

Misyonumuz, size ve sizin gibi milyonlarca kişiye, iç potansiyelinizi gerçekleştirmeniz için gereken araçları ve teknikleri sağlamaktır.

Sizinde bir yaratıcı olduğunuza inanıyoruz. Ve sadece siz içsel bütünlük sanatında usta olabilirsiniz. Mutlu, sağlıklı ve zengin olmak için sınırsız potansiyele sahipsiniz. Açmanızı bekleyen bir potansiyel. Bunu açmanın anahtarı doğru bilgi ve günlük pratiktir! 

Dünyanın dört bir yanındaki en iyi öğretmenleri, rehberlerini, tekniklerini ve yöntemlerini aramaya ve onları doğrudan evinize getirmeye kendimizi adadık!

Bir meditasyon vizyonuyla başlayan bir fikir, Avrupa’nın kişisel ve ruhsal gelişim alanındaki bir numaralı online platformu haline geldi.

Bu fikrin binlerce ve binlerce insanın kalbine dokunacağını hiç düşünmemiştik. Bu yüzden son üç yılda bu kadar inanılmaz büyüdük. Giderek daha fazla insan bu mesajı yaymamızı ve diğer ülkelere taşımamızı istedi. İşte bu yüzden buradayız – çığır açan düşünce liderleri, öncüler ve dahilerden gelen bilgilerle olabildiğince çok kalbi aydınlatmak istiyoruz.

Avrupa’nın kalbini – İsviçre’den – müşterilerimize sadece en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Size daha önce hiç yaşamadığınız bir öğrenme deneyimi ve en önemlisi hayatınızda pozitif değişim görebilmeniz için doğrudan günlük yaşamınızda uygulanabileceğiniz bilgileri sunuyoruz.

kurslarımızda bulabİLECEĞİNİZ REHBERLERDEN BAZILARI…

ETKİNLİKLERİMİZ

Deepak Chopra

Muhteşem bir etkinlikti, çok iyi organize edilmiş ve çok iyi tanıtılmıştı. Herkes için harika bir deneyimdi. Eğer Basel’de bir etkinlik yapmak istiyorsanız, Younity ile irtibata geçmenizi şiddetle tavsiye ederim. Muhteşem bir iş yapan olağanüstü bir grup insan!

Neale Donald Walsch

Dünyanın dört bir yanında sunumlar yapıyorum, ancak hiçbir etkinliğim bu kadar mükemmel bir şekilde yapılmamış ve sunulmamıştı. İsviçre’de, hem Basel hem Zürih’te, Younity her bir detaya dikkat ederek, her şeyi mükemmel yaparak ve beni ve mesajımı hiçbir yerde olmadığı kadar güzel ağırladı.

Ne kadar inanılmaz bir organizasyon, ne kadar harika bir ekip. Her şeyiyle mükemmel bir ekip. Buraya gelme ve bu muhteşem insan grubuyla çalışma fırsatına sahip olduğum için çok minnettarım. Hayatımın fırsatıydı. Bundan daha iyisini bulmazsınız dışında söyleyebileceğim başka bir şey yok.