Şifa Ustaları Eşliğinde İçsel Şifayı Deneyimleyin:

Dr. Deepak Chopra

Entegre tıp ve kişisel dönüşüm alanında dünyaca ünlü bir önder olan tıp doktoru Deepak Chopra, Chopra Vakfı, Jiyo.com ve Chopra Sağlık Merkezi’nin kurucusudur. TIME dergisi Dr. Chopra’yı “yüzyılın 100 kahramanı ve ikonu arasında en iyilerden biri” olarak tanımlamıştır.

Deepak Chopra, iç hastalıkları, endokrinoloji ve metabolizma alanlarında kurul sertifikalı, Amerikan Hekimler Koleji üyesi, San Diego Kaliforniya Üniversitesi tıp ve halk sağlığı klinik profesörü, araştırmacı, Massachusetts Genel Hastanesi’nde nörolojist ve psikiyatrist, Northwestern Kellogg İdari Yönetim Okulu’nda yardımcı profesör, Columbia Üniversitesi’ne ait olan Columbia Business School’da yardımcı profesör ve Sofya Üniversitesi’nde bilinç çalışmaları profesörüdür. World Post ve Huffington Post’un küresel internet anketi Chopra’yı dünyadaki “17. etkili düşünür” seçti ve “tıp alanında 1.” sıraya yerleştirdi.

Yirmi beşi New York Times En İyi Satanlar arasında olmak üzere 85’ten fazla kitap yazdı, Siz Evrensiniz: Kozmik Benliğinizi Keşfetmek ve Neden Önemlidir kitabı anında New York Times En İyi Satanlar ve Wall Street Journal En İyi Satanlar arasına girdi.

Gregg Braden

Gregg Braden, New York Times en çok satan yazarlarından biridir ve bilim, spiritüalizm ve gerçek dünya arasında köprü kurmasıyla tüm dünyada öncü olarak tanınmıştır! 1970’teki enerji krizi sırasında bilgisayar jeoloğu olarak sürdürdüğü başarılı kariyeri takiben, 1980’lerin Soğuk Savaş yıllarında ABD Hava Kuvvetleri Uzay Komutanlığı’nda kıdemli irtibat subayı olarak görev almıştır.

1991 yılında Cisco Sistemleri’nin ilk Teknik Operasyon Müdürü oldu. Gregg 1986 yılından bu yana, yüksek dağlarda yer alan köyler, uzaklarda bulunan manastırlar ve unutulmuş yazıtlar üzerine, onların zamansız sırlarını bugünün en iyi bilimiyle birleştirmek için araştırmalar yapıyor. Keşifleri bugün, 38 dile çevrilen ve ödüller kazanan 11 kitap olarak karşımıza çıkıyor. 2016 yılında prestijli Templeton Ödülü’ne aday gösterilmesi de dahil olmak üzere çalışmalarıyla çok sayıda ödül aldı. Sunumları ve eğitimlerini Birleşmiş Milletler, Fortune 500 listesindeki şirketler ve ABD ordusu ile paylaştı ve şu anda Kuzey ve Güney Amerika, Meksika ve Avrupa’ya kadar geniş ağlarda yayınlanmakta olan özel medya yayınlarında yer alıyor.

Dr Joe Dispenza

Dr. Joe Dispenza, halkın dikkatini ilk olarak bilim insanlarından biri olarak yer aldığı ödüllü film Ne @#!* Biliyoruz Ki!? ile yakaladı. Filmin 2004 yılında yayınlanmasından bu yana, eserleri yayıldı, derinleşti ve çeşitli kilit yönlere doğru kıvrılmaya başladı. Bu yönlerin her biri onun, insanların sadece hastalıkları iyileştirmek için değil, aynı zamanda daha mutlu ve tatmin hissettikleri bir yaşamın keyfini sürebilmeleri için nörobilim ve kuantum fiziği alanlarındaki en son bulguları nasıl kullanabileceğini keşfetme tutkusunu yansıtıyor. Bir öğretmen ve öğretim üyesi olarak, Dr. Joe altı kıtada 27’den fazla ülkede konuşmaya davet edildi, bir marka haline gelen, anlaşılması kolay, cesaret verici, şefkatli tarzıyla binlerce insanı eğiterek, onlara beyinlerini nasıl yeniden uyumlayabileceklerini ve kalıcı değişiklikler yapmak için vücutlarını nasıl yeniden koşullandıracaklarını detaylıca anlattı. Çeşitli çevrim içi kurslar ve uzaktan sınıflar sunmanın yanı sıra, kişisel olarak ABD’de ve yurt dışında üç günlük ileri atölye çalışmaları ve beş günlük gelişmiş atölyeler öğretiyor. Dr. Joe ayrıca Honolulu’daki Uluslararası Kuantum Entegre Tıp Üniversitesi’nde; Rhinebeck, New York’taki Omega Bütünsel Araştırmalar Enstitüsü’nde; ve Stockbridge, Massachusetts’te bulunan Kripalu Yoga ve Sağlık Merkezi’nde öğretim üyeliği yapmaktadır. Aynı zamanda Atlanta, Georgia’daki Life Üniversitesi’nde araştırma komitesinin davetli başkanıdır.

Bir araştırmacı olarak Dr. Joe, kendiliğinden gelişen olayların arkasındaki bilimi ve insanların kendilerini kronik durumlardan ve hatta ölümcül hastalıklardan bile nasıl iyileştirdiklerini araştırıyor. Yakın geçmişte, gelişmiş atölyeleri sırasında meditasyonun etkileri hakkında kapsamlı araştırmalar yapmak için diğer bilim insanlarıyla birlikte çalışmaya başladı. O ve ekibi elektroensefalogramlar (EEG) ile beynin haritalanması ve gaz deşarj görselleştirme makinesi (GDV) ile bireysel enerji alanı testleri yapmakta, ve buna ilaveten hem HeartMath ekranları üzerinden kalp uyumluluğunu hem de GDVSputnik sensörleri ile atölye öncesi, atölye süresince ve atölye sonrasında ortamdaki mevcut enerjiyi ölçüyorlar. Yakında, bu araştırmaya epigenetik testini de dahil etmeyi planlıyor.

Anthony William

Anthony William, bizim zamanımızın çok ötesinde ve olağanüstü doğrulukta sağlık bilgileri sunan yüksek seviyeli bir ruhla sohbet edebilmek gibi eşsiz bir yetenekle doğdu. Anthony dört yaşındayken bir akşam yemeği esnasında, hiçbir belirtisi olmayan büyük annesinin akciğer kanseri olduğunu söyleyerek ailesini şok etti. Tıbbi test kısa sürede bu tanıyı doğruladı.

25 yılı aşkın bir süredir Anthony hayatını, insanlara hastalıkları yenmeyi ve önlemeyi ve yaşamak istedikleri yaşamları keşfetmeyi öğretmeye adadı. Onun sunduğu hizmet, bilimsel keşiflerin onlarca yıl daha ilerisinde. Onun, yalnızca fiziksel sağlığı değil, sağlığın her düzeyini dikkate alan şefkatli yaklaşımı, ona başvuran hastalara defalarca rahatlama ile sonuç verdi.

Bir medikal medyum olarak Anthony’nin eşi görülmemiş doğruluk ve başarı oranı, onun Ruh’tan gelen bu içgörüler olmadan iyileşmenin bir yolunu bulamamış film yıldızları, rock sanatçıları, milyarderler, profesyonel sporcular, en çok satan yazarlar ve hayatın her kesiminden sayısız diğer insanla birlikte dünya çapında binlerce kişinin güvenini ve sevgisini kazanmasını sağladı. Ayrıca Anthony en zor vakaları çözebilmek için yardıma ihtiyaç duyan doktorlar için de paha biçilmez bir kaynak haline geldi. Medikal Medyum: Kronik ve Çözümsüz Görünün Hatalıkların Nedenleri ve İyileşme Yöntemleri kitabı ile New York Times en çok satan yazarlar listesine girdi.

Anita Moorjani

Hintli ebeveynleri olan Anita Moorjani Singapur’da doğdu, iki yaşında Hong Kong’a taşındı ve hayatının çoğunu Hong Kong’da geçirdi. Geçmişi ve İngilizce eğitimi nedeniyle, çok dilli ve aynı zamanda İngilizce, Kantonca ve bir çeşit Hint lehçesi konuşarak büyüdü; daha sonra okulda Fransızca öğrendi. Anita, Nisan 2002’de kendisine kanser teşhisi konmadan önce uzun yıllar boyunca kurumsal dünyada çalıştı. 2006 yılının başlarında yaşadığı büyüleyici ve aynı zamanda sarsıcı bir ölüme-yakın deneyim sonrasında hayata bakış açısı büyük ölçüde değişen Anita, çalışmalarının köklerini diğer alemde kazandığı derinlik ve anlayışlarla birleştirdi.

Ölüme-yakın deneyiminin bir sonucu olarak Anita, fikirlerini paylaşmak için dünyadaki konferans ve etkinliklere konuşmacı olarak sık sık davet edilmeye başladı. Ayrıca, ölümcül hastalıklarla başa çıkma, ölümle yüzleşme ve spiritüel inançların psikolojisi gibi konularda konuşmak üzere Hong Kong Üniversitesi’nin davranış bilimleri bölümüne sık sık misafir oluyor. O, bu olasılığın canlı kanıtı olduğu için, hayatın en olumsuz durumlarının bile üstesinden gelmek için içsel güce ve bilgeliğe sahip olduğumuz gerçeğinin somut bir örneği olarak görülüyor.

Dr Bruce Lipton

Dr. Bruce Lipton, bilim ve ruh arasında bir köprü kurmasıyla uluslararası düzeyde tanınmış bir liderdir. Kök hücre biyoloğu, The Biology of Belief  (İnancın Biyolojisi) kitabı ile en çok satan yazar ve 2009 Goi Barış Ödülü’nün sahibi Bruce Lipton, yüzlerce TV ve radyo şovunun konuk konuşmacısı olmanın yanı sıra ulusal ve uluslararası konferanslarda açılış konuşmacısı olarak yer almıştır.  Dr. Lipton bilimsel kariyerine bir hücre biyoloğu olarak başladı. Doktora derecesini Charlottesville’de bulunan Virginia Üniversitesi’nden aldı ve 1973 yılında Wisconsin Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Bölümü’ne katıldı.

Dr. Lipton’ın kas distrofisi üzerine yaptığı araştırmalar ve klonlanmış insan kök hücreleri üzerine olan çalışmaları, hücre davranışını kontrol eden moleküler mekanizmalara odaklandı. Dr. Lipton ve meslektaşı Dr. Ed Schultz tarafından geliştirilen ve Science dergisinde yayınlanan deneysel doku nakli tekniği daha sonra insan genetik mühendisliğinin yeni bir modeli olarak kullanılmıştır.  1982’de Dr. Lipton kuantum fiziği prensiplerini ve bu prensiplerin, kendisinin hücre bilgi işlem sistemlerine olan yaklaşımına nasıl entegre edilebileceklerini incelemeye başladı. Hücre zarı üzerine çığır açan çalışmalar yaptı. Stanford Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1987 ve 1992 yılları arasında yaptığı araştırma, zarın çalışmasını sağlayan ortamın, hücrenin davranışını ve fizyolojisini kontrol ettiğini ve genleri açıp kapattığını ortaya çıkardı. Yaşamın genler tarafından kontrol edildiği bilimsel görüşüne aykırı olan bu keşifleri, günümüzün en önemli çalışma alanlarından biri olan epigenetik biliminin doğuşunu öngördü. 

Dr Jeffrey Thompson

Dr. Jeffrey Thompson, Virginia’daki Bütünsel Sağlık Merkezi’nde ses ve sesin vücut ve beyin üzerindeki etkileriyle ilgili deneyler yapmaya başladı. Deneyleri, kiropraktik omurga ve kafatası düzeltmeleri yapmak, organların çalışmasını uyarmak ve doğal haline döndürmek ve akupunktur noktalarını dengelemek için tam olarak gerekli olan ses frekanslarını kullanmak üzerineydi. Binlerce hasta ve gönüllü ile yaptığı klinik araştırmalar, müzikallerde kullanılan film müziklerine yerleştirilen ses frekans kalıplarının beyin dalgalarına nasıl katkıda bulunabileceği ve sağlık içi gerekli sayısız faydayı nasıl tetikleyebileceği konusunda çığır açan keşiflere yol açtı.

Dr. Thompson, bilimsel klinik araştırmalarına Kaliforniya, Encinitas’ta bir lisansüstü eğitim biriminde ve araştırma merkezinde yıllarca devam etti. Bir fakülte üyesi olarak, Kaliforniya eyaleti tarafından klinik psikoterapi ve insan bilimi yüksek lisans ve doktora programları için temel müfredatın bir parçası olarak tanınan davranışsal psiko-akustik ve klinik nöroakustik terapi dersleri verdi. Dr. Thompson sponsorlu seminerler, atölyeler ve sertifika kursları aracılığıyla şu anda çeşitli kurumlarda ders vermektedir. 1988 yılında Kaliforniya, Encinitas’da bulunan Nöroakustik Araştırma Merkezi’ni kurdu. 1989’da NASA ve Jet Propulsion Laboratuvarı, Dr. Thompson’dan Voyager I & II uzay araçlarının Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Neptün’den geri gönderdiği bir dizi güçlü ses kaydını incelemesini istedi. Dr. Thompson, bu NASA uzay ses kayıtlarının olası anlamlarını ve kullanımlarını araştırmaya davet edildi.

Dr. Thompson müzikal filmlerin müziklerine dahil edilen akustik tempo frekansları alanında dünya çapında bir uzman olarak tanınmaktadır. Kendisi de mükemmel bir müzisyen ve besteci olan Thompson, bilinç düzeylerini değiştirmek için modüle edilmiş ses sinyallerini kullanmak üzere bir yöntem geliştirdi ve bu da ideal zihin-beden iyileşmesi olarak sonuç verdi. 1990’larda, Dr. Thompson’ın bir tedavi metodu olarak sesi kullanma yöntemi ABD’deki en iyi alternatif iyileştirme yöntemlerinden biri olarak seçildi. Çalışmaları, Tamamlayıcı ve Alternatif Tedaviler Araştırma Merkezi (CSCAT) aracılığıyla finanse edildi.

 

Dr Darren Weissman

Dr. Darren Weissman kiropraktik bütünselci bir doktor, LifeLine Tekniği’nin geliştiricisi ve The Power of Infinite Love & Gratitude (Sonsuz Sevgi ve Minnetin Gücü), Awakening to the Secret Code of Your Mind (Zihnin Gizli Koduna Uyanış), The Daily Lessons of Infinite Love & Gratitude and The Heart of the Matter (Sonsuz Sevgi ve Minnetten Günlük Dersler ve Konunun Özü) kitapları ile en çok satan yazarlardan biridir. Masaru Emoto’nun en çok satan kitabı Suyun Gizli Mesajı’na yazar olarak katkıda bulunmuştur. Dr. Weissman bilinçaltı zihin ve bütünsel sağlık konularındaki uzmanlığı sayesinde bilinç alanında uluslararası tanınmış bir konuşmacı oldu ve E-Motion (D-Uygu), Making Mankind (İnsanlığın Yapımı), İnancın Ötesinde ve The Truth (Gerçek) filmlerinde ve yakında çıkacak olan Heal (İyileşme) belgesel filminde yer aldı. Dr. Weissman’ın yazıları, Natural Health, The Huffington Post, Prevention ve InStyle da dahil olmak üzere sayısız dergide yayınlandı.

İnsanlara bilinçaltının duygusal programlarını kasıtlı olarak nasıl değiştireceklerini öğretmek onun için bir tutku oldu. Bu değişimlerin doğal bir yan etkisi olarak, hastaların vücutlarının ve ilişkilerinin özündeki iyileşme ve gelişme olasılığının doğrudan artmaya başladığı görüldü.

Dr. Weissman yaşamındaki çalışmalara ve araştırmalara dayanarak, 2002 yılında LifeLine Tekniği®’ni geliştirdi. O zamandan beri iç barıştan yola çıkarak dünya barışı yaratma vizyonuyla, kişisel gelişime adanmış çok çeşitli bireysel bakım hizmetleri ve eğitim kursu programları sunan LifeLine Merkezi’ni kurdu. LifeLine Tekniği®, 24 ülkede 500’ün üzerinde sertifikalı LifeLine uygulayıcısıyla, dünyanın her yerinden öğrencileri kendine çekmektedir.

Dr. Med. Bernie Siegel

Şimdilerde vaktini tıbbi tedaviyi ve tıp eğitimini insancıllaştırmaya ayıran Tıp Doktoru Bernie Siegel, emekli bir genel / çocuk cerrahi uzmanıdır. 1978’de, bireysel ve grup terapisinin özel bir formu olan Olağanüstü Kanser Hastaları (ECaP) grubunu kurmuştur. Love, Medicine & Miracles (Sevgi, Tıp ve Mucizeler); Peace, Love & Healing (Huzur, Sevgi ve İyileşme); How to Live Between Office Visits (Ofis Saatleri Arası Nasıl Yaşanır); Prescriptions for Living (Yaşam Reçeteleri); ve Help Me to Heal (İyileşmeme Yardım Et ) (Yosaif August katkılarıyla) kitaplarının yazarıdır. Bernie ve eşi Bobbie, Connecticut’ta yaşıyor, beş çocukları ve sekiz torunları var. Bernie, toplumumuzun ve tıbbi tedavinin bugün uğraştığı etik ve ruhsal sorunların ön saflarında yer alan bir yaşam ve ölüm felsefesi benimsemiştir.

David Hamilton

Dr. David Hamilton, doktorasını organik kimya alanında yaptı ve 4 yılını eczacılık sektöründe kalp ve damar hastalıkları ve kanser için ilaç geliştirerek geçirdi. Kitaplar yazmak ve insanları plasebo etkisinden esinlenerek sağlıklarını geliştirmek için zihinlerini ve duygularını nasıl kullanabilecekleri konusunda eğitmek üzere endüstriden ayrıldı.

En çok satan Zihin Gücüyle Şifa, Kendini Nasıl Sevmeli ve The Five Side Effects of Kindness (Şefkatin Beş Yan Etkisi) kitapları da dahil olmak üzere, hepsi Hay House tarafından yayınlanan toplam 9 kitabın yazarıdır. Kendi internet sayfasında düzenli olarak ve Huffington Post (ABD versiyonu) ve Psychologies Life Labs sayfası için de zaman zaman blog yazıları yazmaktadır. Ayrıca Soul & Spirit Dergisi’nde “Life Hacks” (Hayatı Kolaylaştıran Çözümler) isimli bir aylık köşesi vardır. 2016 yılında Kindred Spirit Dergisi okuyucuları tarafından “En İyi Yazar” seçilmiştir.

David, bir nezaket savunucusudur ve daha nazik bir dünyaya ilham olmak uğruna tutkuyla çalışmaktadır.

Joan Borysenko PH.D.

Dr. Joan Borysenko entegre tıp alanında seçkin bir öncüdür ve zihin / beden ilişkisinde dünyaca ünlü bir uzmandır. Çalışmaları, yaşamın rolünü ve manevi boyutlarını sağlığın ve şifanın ayrılmaz bir parçası olarak gören uluslararası bir sağlık hizmeti devriminin temelini oluşturmuştur. Hastanelerden bakımevlerine, tiyatrolardan konferans salonlarına ve yönetim kurullarından ibadethanelere kadar uzanan saygıdeğer ve ilham verici birçok çeşitli ortamda, inanç ve akıl arasında güvenilir bir köprü olmuştur. Onun zekâsı, mizahı ve özgünlüğü en son araştırmalarla birleştiğinde onu hem ilgi uyandırıcı hem de ilham verici bir konuşmacı ve yazar haline getirmiştir.

Dr. Joan Borysenko 1980’lerin başında, Dr. Benson ve Dr. Ilan Kutz ile birlikte Zihin / Beden kliniğini kurdu, bir psikolog olarak lisans aldı ve Harvard Tıp Fakültesi’ne tıp eğitmeni olarak atandı. Yıllarca süren klinik deneyim ve araştırmaları, New York Times 1987 yayını en çok satan kitapları Minding the Body (Bedeni Akıllandırmak) ve Mending the Mind (Akıl Tamiratı) nın 400.000’den fazla kopya satmasıyla sonuç verdi. Yeniden revize edilen 20. yıl baskısı 2007 senesinde yayınlandı. Bunlara ilaveten 13 kitap daha yazdı ya da yazımlarına katkıda bulundu,  Public Television Special, Inner Peace for Busy People (Meşgul İnsanlar için İç Huzur) da dahil olmak üzere sayısız radyo ve video programında yer aldı, şu anda Colorado, Boulder’da bulunan  Zihin / Beden Sağlığı Bilimleri SSS’nin ortak kurucusu ve Claritas Enstitüsü Spiritüel Danışmanlık Eğitim Programı’nın yöneticisidir.

Ayrıca Hay House için haftalık internet radyo programı Your Soul’s Compass’ta (Ruhunuzun Pusulası) sunuculuk yapmaktadır. Sağlık, şifa ve spiritüellik alanlarının en popüler ve rağbet gören konuşmacılarından biri olan Joan’ın ilgi çekici ve özenle araştırılmış sunumları hem profesyoneller ve hem de halktan insanlar için ideal görülmektedir.

Kelly Brogan, M.D.

Tıp Doktoru Kelly Brogan, Manhattan’da yaşayan bütüncül kadın sağlığı psikiyatristi, New York Times çok satan kitabı A Mind of Your Own’un (Sana Ait Bir Akıl) yazarı ve çığır açan ders kitabı Integrative Therapies for Depression’ın (Depresyon için Tamamlayıcı Terapiler) ortak editörüdür. Cornell Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra New York Üniversitesi Tıp Merkezi’nde psikiyatri eğitimini ve bursunu tamamladı ve MIT’den Nörobilim Sistemleri alanında lisans eğitimi aldı. Psikiyatri, psikosomatik tıp ve bütüncül entegre tıp alanlarında kurul sertifikası edinmiş ve psikiyatrik sendrom ve semptomların kökündeki sorunların çözülmesinde uzmanlaşmıştır.

GreenMedInfo, Price-Pottenger Gıda Vakfı, İşlevsel Tıp Üniversitesi, Aile Sağlığına Çıkan Patikalar, NYS Perinatal Kuruluşu, Mindd Kurumu, içindeki makalelerin uzman denetiminden geçtiği Sağlık ve Tıpta Alternatif Terapiler dizininin ve Nicholas Gonzalez Vakfı’ın yönetim kurulunda yer almaktadır. Fearless Parent ‘ın (Korkusuz Ebeveyn) Tıbbi Direktörü ve Sağlık Özgürlüğü Eylemi’nin kurucu üyesidir. Aynı zamanda KRI (Kundalini Araştırma Enstitüsü) sertifikalı bir Kundalini Yoga eğitmeni ve iki çocuk annesidir.

Kelly Noonan Gores

Los Angeles doğumlu Kelly Noonan Gores kariyerine kamera önünde 20 yıl boyunca oyunculuk ve sunuculuk yaparak başladı. 2012 yılında Elevative Entertainment yapım şirketini kurdu ve yazarlık ve prodüksiyona geçiş yaptı. Yakın zamanda Taken Franchise’ın bir parodisi olan Tooken (2015) isimli uzun metrajlı filmi çekti. Ayrıca ödüllü uzun metrajlı film Beneath (2013) ve ödüllü kısa film Take a Seat (2011) ‘de rol aldı. 15 yıldır yoga ve meditasyonla iç içe olan, şifa sanatlarına derinden ilgi duyan Kelly, gerçeğin arayıcılarından biri.

Dr Kelly Turner, Ph. D.

Dr. Kelly Turner, Radical Remission: Surviving Cancer Against All Odds (Kökten Değişim: Tüm İhtimallere Rağmen Kanseri Atlatmak)  kitabıyla New York Times en çok satan yazarı oldu. Bir kimsenin Batı tıbbına ihtiyaç duymadan veya Batı tıbbı tedavide başarısız olduktan sonra – kanserin kökten iyileşmesinin nasıl mümkün olduğu üzerine yaptığı araştırmaların bir özeti olan kitabı 20 dile çevrildi. Son on yılda araştırmalarını 10 farklı ülkede yürüttü ve 1.500’den fazla kökten değişim vakasını inceledi. Dr. Öz’e sık sık misafir olan Kelly, Harvard Üniversitesi’nden lisans derecesiyle mezun olmuş ve Berkeley, Kaliforniya Üniversitesi’nde doktorasını tamamlamıştır.

Son zamanlarda, en çok satan kitabını OPEN-ENDED TICKET (Açık Uçlu Bilet) isimli kurgusal, uzun metrajlı bir sinema filmine uyarladı. Bu film, ondan uzaklaşmış babasını çok geç olmadan bulabilmek için en iyi arkadaşını dünya çapında bir yolculuğa çıkaran bir kanser hastasının hikayesini anlatıyor. Zamana karşı olan bu yarış süresince iki arkadaşın başına gelen beklenmedik olaylar dizisi, yaşam, ölüm ve iyileşme hakkında bildiklerini düşündükleri her şeyi sorgulamalarına sebep oluyor.

Mark Emerson D.C.

Sertifikalı Kiropraktik Spor Pratisyeni ve Kiropraktik Doktoru Mark Emerson, her yaştan hastalar için beslenme temelli yaşam tarzı tıbbı ve doğal tedavi yöntemleri konusunda uzmanlaşmış bir yazar, konuşmacı ve doktordur. Klinik olarak kanıtlanmış başarılı protokolleri, kronik bir biçimde ilerleyen sağlık sorunlarını ve hastalıkları önleyerek, hafifleştirerek ve tedavi ederek insanların daha sağlıklı yaşamalarına yardımcı olmuştur.

Mark Emerson, Four Seasons Resort Maui’nin sağlıklı ve zinde yaşam danışmanıdır ve burada, tasarladığı Kendi Tarzınızda Sağlık programını yönetmektedir. Ayrıca dünyanın her yerinden bireylere, gruplara, şirketlere, restoranlara ve otellere uzman zindelik ve sağlıklı yaşam danışmanlığı sunmaktadır. Dr. Emerson, NFL (Amerikan Futbolu Ligi), PGA Tour (Golf Turnuvaları), ABD Atletizm ve Amerikan Kolej Sporları Kurumu personeline ve oyuncularına sağlıklı ve zinde yaşam koçluğu yapmıştır. Ayrıca eğlence dünyası ünlülerine ve Fortune 500 listesindeki CEO’lara özel doktorluk hizmeti sunmaktadır.

Ye, İyileş & Öğren. Mark Emerson, dünyanın dört bir yanındaki lüks kuruluşlarda yaşam tarzınızı yeniden şarj eden eksiksiz bir Ultimate Health & Wellness Immersion (Sağlık & Zindeliği Tam Olarak Anlama) programı sunmaktadır. Ünlü sağlık ve beslenme uzmanları ve ödüllü mutfak şefleri ile Dr. Emerson’un Ultimate Health & Wellness Immersion programı, konuklarına sağlıklarını yaşam boyu korumalarında yardımcı olmak için hayatlarını değiştiren bir deneyim sunuyor.

Peter Crone

Zihin Mimarı ve Sağlık Öncüsü

Peter’ın benzersiz görüşleri, düşünmenin, hissetmenin ve baştan aşağı yaşam dolu olmanın yepyeni bir yolunu ortaya çıkarıyor. Peter hayatını, yeni farkındalık düzeylerini uyandırarak ilham dolu bir hayat yaratmak ve gerçek özgürlüğü bulmak için kendi içgörülerini ve stratejilerini başkalarıyla paylaşmaya adamıştır. Peter, insan davranışlarını, ilişkilerini, performansını ve aslında hayatımızın vardığı tüm noktaları yönlendiren bilinçaltı zihnin yeniden tasarlanmasına yardımcı olmaktadır. Şu ana kadar evrensel kuruluşların yanı sıra gösteri dünyasının yıldızları ve profesyonel sporcularla da birlikte çalışmıştır.

Peter kendini, sınırlar ve stres dolu bir yaşamdan çıkıp özgürlük ve neşe dolu bir hayata başlamanın, başka bir deyişle yaşamın yeni yollarını keşfetmenin ilham noktası olan bakış açısını insanlarla paylaşmaya adamıştır.